אפוסטיל מסמכים ציבוריים

התקשרו היום ונשמח לסייע לכם בכל סוגייה הקשורה בשירותי אפוסטיל מסמכים ציבוריים במקצועיות, אדיבות ובמחירים שווים לכל כיס. אנו מספקים שירותי אפוסטיל מסמכים ציבוריים למסמכים כמו: צוואות, יפויי כח, תעודות נישואין או גירושין, אישורי העתק למקור, תעודות יושר, אישורי הסכמי ממון ועוד. משרדנו מספק שירותי אפוסטיל מסמכים ציבוריים. שירותים אלה בעיקר כוללים אימות מסמכים, תעודות ורישיונות בין מדינות שונות. מדינות רבות חתומות על אמנת האג לביטול הצורך בחקיקה למסמכי חוץ ציבוריים. אם אתם מחפשים שירותי אפוסטיל מסמכים ציבוריים עם למעלה מ-15 שנות ניסיון הגעתם למקום הנכון. פנו אלינו ונשמח לסייע לכם בכל סוגיה נוטריונית: אישור ותרגום מסמכים, צוואות ונושאים קשורים נוספים.אנו מספקים שירותי אפוסטיל מסמכים ציבוריים במגוון נושאים כמו אימות, אישור ועריכת מסמכים משפטיים בהתאם לחוק. כאשר אתם מחפשים שירותי אפוסטיל מסמכים ציבוריים חשוב לדעת כי משרד המשפטים מעדכן את המחירים אחת לשנה. תוכלו לצפות במחירון באתר האינטרנט שלנו או באתר משרד המשפטים. אם אתם מחפשים שירותי אפוסטיל מסמכים ציבוריים אתם מוזמנים להשאיר פרטים בטופס יצירת קשר שבאתר ונשוב אליכם בהקדם. משרד עורך דין ונוטריון ? שירותי אפוסטיל מסמכים ציבוריים מקצועיים עם ניסיון של 17 שנה ואלפי לקוחות מרוצים. בנוסף לשירותי אפוסטיל מסמכים ציבוריים של משרדנו תוכלו למצוא: חותמות נוטריוניות, אימות חתימות, תרגומים של מסמכים בכל השפות, צוואות, יפויי כוח ועוד. משרדנו נותן שירותי אפוסטיל מסמכים ציבוריים לכל סוגי הלקוחות: במגזר העסקי, הפרטי והציבורי באישור משרד המשפטים.


משרדנו עובד עם צוות מתרגמים משפטיים מקצועיים המתמחים בתחומים שונים רפואיים או טכניים עם ומתרגמים מכל שפה לכל שפה תוך שמירה על סודיות מוחלטת ופרטיות לקוחותינו. משרדנו מתמחה במתן שירותי אפוסטיל מסמכים ציבוריים במגוון תחומים כגון: יפויי כח, תרגומי מסמכים נוטריוניים, אימות הסכמי ממון, אימות חתימות, אישורים נוטריוניים ואימות צוואות.

נוטריון
איתי יצחקי - עורך דין נוטריון
שדרות אליהו סעדון, אור יהודה
טלפון 054-226-6769
מפת אתר
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram דילוג לתוכן