אפוסטיל

אפוסטיל הוא מונח מהשפה הצרפתית שמשמעותו הוא אישור. אפוסטיל ניתן על ידי רשות מוסמכת של מדינה והאדם המקבל אישור זה רשאי לאמת חתימות על תעודות ציבוריות שונות כמו תעודות לידה, תעודות נישואין וכדומה. האפוסטיל מאשר שהתעודה אכן הופקה על ידי רשות מוסמכת במדינה ומאשר חתימות נוטריון על המסמך.

משרד עורך דין ונוטריון איתי יצחקי מספק שירותי אפוסטיל, שירותי אימות מסמכים וחתימות, שירותי תרגום מסמכים ושירותים נוטריוניים שונים. התקשרו היום ונשמח לסייע לכם בכל סוגייה המצריכה אפוסטיל או אישורים נוטריוניים

אנו מספקים שירותי אפוסטיל למסמכים כמו: צוואות, יפויי כח, תעודות נישואין או גירושין, אישורי העתק למקור, תעודות יושר, אישורי הסכמי ממון ועוד. משרדנו מתמחה במתן שירותי אפוסטיל. במקרים שונים ניתן לשלוח את המסמכים בדואר אלקטרוני או על ידי שליח ובמקרים אחרים נדרשת נוכחות האדם הרוצה לאמת או לאשר את המסמך. משרדנו מספק שירותי אפוסטיל בכל השפות כאשר הנפוצות ביותר הן: אנגלית, ספרדית, רוסית, גרמנית, איטלקית, פולנית בולגרית, דנית, הולנדית ובכל שפה שתחפצו. 

משרדנו מתמחה במתן שירותי אפוסטיל במגוון תחומים כגון: יפויי כח, תרגומי מסמכים נוטריוניים, אימות הסכמי ממון, אימות חתימות, אישורים נוטריוניים ואימות צוואות. אם אתם מחפשים שירותי אפוסטיל אתם מוזמנים להשאיר פרטים בטופס יצירת קשר שבאתר ונשוב אליכם בהקדם. בנוסף לשירותי אפוסטיל של משרדנו תוכלו למצוא: חותמות נוטריוניות, אימות חתימות, תרגומים של מסמכים בכל השפות, צוואות, יפויי כוח ועוד. אם אתם מחפשים שירותי אפוסטיל עם למעלה מ-15 שנות ניסיון הגעתם למקום הנכון. פנו אלינו ונשמח לסייע לכם בכל סוגיה נוטריונית: אישור ותרגום מסמכים, צוואות ונושאים קשורים נוספים.

נוטריון
איתי יצחקי - עורך דין נוטריון
שדרות אליהו סעדון, אור יהודה
טלפון 054-226-6769
מפת אתר
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram דילוג לתוכן